3 mar 2012

39
Chociaż tutaj, gdzie teraz jestem, minęła dopiero 8 wieczorem, to jednak w Polsce jest już po 3 nad ranem, 3 marca... Własnie w tej chwili mój życiowy zegar wybił 39 uderzeń... Rozpoczęła się ostatnia prosa do 40-tki :-) W tym bardzo osobistym dniu roku, zawsze dziękuję... Panu Bogu i moim Kochanym Rodzicom za to, że jestem! Za moje życie! Dziękuje mojemu rodzeństwu, bliskim i przyjaciołom, tym, którzy są i tym, którzy już odeszli. Ale też przepraszam, bo przecież jest za co! I patrzę w przyszłość... z nadzieją i z wielkim zaufaniem, które daje mi pokój i ciszę, że jedynie, co chcę, to pełnić Jego, a nie swoją wolę...!

Wiesz co, drogi tu Zaglądający mój... Chciałbym Ci powiedzieć, że życie JEST cudowne, mimo tego, że bywa trudne! I powiem Ci jeszcze, że cudnie jest być 39. latkiem!!!

:-)

9 komentarzy:

 1. Niedługo o tym się osobiście przekonam. Niewiele mi jóż brakuje do tego wieku. A w Polsce rzeczywiście jóż późna godzina.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także dziękuję Bogu za to, że jesteś! Życzę Ci zawsze otwartego serca na Jego natchnienia! Pozdrawiam i błogosławię z pamięcią w modlitwie! Szymon

  OdpowiedzUsuń
 3. Całkowicie zgadzam się z przedmówcą! :-) Praetextus

  OdpowiedzUsuń
 4. Optymistycznego patrzenia w przyszłość - z ufnością i odwagą oraz poczucia, że się jest na właściwym miejscu. ( oraz dobrej pamięci - żeby nie zapominać o przyjaciołach).
  Renata

  I fajnie,że blog odżył ( a nawet 2!)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego, co Dobre, życzę
  d

  OdpowiedzUsuń
 6. Bądź jak to drzewo - nogami mocno stąpający po ziemi, a sercem i głową sięgający nieba, liśćmi chwytający promienie Słońca i dający znużonym wędrowcom głębokie ukojenie w cieniu swych gałęzi. Bądź szczęśliwy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Prawda o świecie nie jest łatwa do przyjęcia, bo nasza duma ludzka nie pozwala nam przyznać się nawet przed samym sobą do tego, że być może całe życie żyliśmy w błędzie.
  Mnie się udało wyjść z błędu, dlatego polecam prawdę objawiona przez Boga i ostrzegam przed piekłem.
  http://tradycja-2007.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

  Ks. Łukaszu mam na imię Ewelina i zwracam się do ks.
  z uprzejmym zapytaniem co mogłabym zrobić aby skontaktować się
  z ks. na facebook? lub najlepiej drogą e-mail? Chciałabym z ks. nawiązać kontakt oto mój adres ewelina.kowalska.81@gmail.com

  Niech Bóg ks. błogosławi

  OdpowiedzUsuń